101920-700
1920--700-28
1920-700 година

ЗОШТО ДА НЕ ИЗБЕРЕТЕ НАС?

Експерт за паметни роботи за чистење

 • Конкурентна цена и мал MOQ од директна фабрикаКонкурентна цена и мал MOQ од директна фабрика

  ФАБРИКА

  Конкурентна цена и мал MOQ од директна фабрика

 • Силен и професионален тим за истражување и развојСилен и професионален тим за истражување и развој

  Истражување и развој

  Силен и професионален тим за истражување и развој

 • Сите наши роботи за чистење со дизајнерски патентиСите наши роботи за чистење со дизајнерски патенти

  ПАТЕНТ

  Сите наши роботи за чистење со дизајнерски патенти

 • ISO9001, CE, FCC, RoHS и така натамуISO9001, CE, FCC, RoHS и така натаму

  КВАЛИТЕТ

  ISO9001, CE, FCC, RoHS и така натаму

HCR-17 робот за чистење прозорци

HCR-29A робот за чистење прозорци

ЗА НАС

Dongguan Huidi Intelligent Technology Co., Ltd. е основана во 2017 година и е посветена на истражување и развој, производство и продажба на паметни роботи за чистење домови.

Huidi е формиран од широк тим на професионалци кои се страстни за роботиката и вештачката интелигенција, вклучувајќи 7 високи инженери за истражување и развој на проекти, 3 електронски инженери, 1 програмер и повеќе од 10 инженери и помошници инженери.Со силни независни R&D и иновациски способности, Huidi има добиено голем број патенти за пронајдок.

Во 2018 година, Huidi достигна голема пресвртница со лансирањето на првиот паметен робот за чистење прозорци и со напредокот на истражувањето и развојот, Huidi постигна чекор напред во прифаќањето на пазарот и обемот на продажба на роботи за чистење прозорци.

 

ПРОИЗВОДИ