101920-700
1920--700-28
1920-700

PSE NA ZGJODHET NE?

Ekspert i robotëve inteligjentë të pastrimit

 • Çmimi konkurrues dhe MOQ i vogël nga fabrika e drejtpërdrejtëÇmimi konkurrues dhe MOQ i vogël nga fabrika e drejtpërdrejtë

  FABRIKE

  Çmimi konkurrues dhe MOQ i vogël nga fabrika e drejtpërdrejtë

 • Ekipi i fortë dhe profesional i R&DEkipi i fortë dhe profesional i R&D

  R&D

  Ekipi i fortë dhe profesional i R&D

 • Të gjithë robotët tanë të pastrimit me patenta dizajniTë gjithë robotët tanë të pastrimit me patenta dizajni

  PATENT

  Të gjithë robotët tanë të pastrimit me patenta dizajni

 • ISO9001, CE, FCC, RoHS dhe kështu me radhëISO9001, CE, FCC, RoHS dhe kështu me radhë

  CILËSISË

  ISO9001, CE, FCC, RoHS dhe kështu me radhë

Robot për pastrimin e dritareve HCR-17

Robot për pastrimin e dritareve HCR-29A

PËR NE

Dongguan Huidi Intelligent Technology Co., Ltd. u themelua në vitin 2017 dhe është angazhuar në kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e robotëve inteligjentë të pastrimit të shtëpive.

Huidi është formuar nga një ekip i gjerë profesionistësh që janë të apasionuar pas robotikës dhe AI, duke përfshirë 7 inxhinierë të lartë të projektit R&D, 3 inxhinierë elektronikë, 1 programues dhe më shumë se 10 inxhinierë dhe ndihmës inxhinierë.Me aftësi të fuqishme të pavarura kërkimore dhe zhvillimi dhe inovacioni, Huidi ka marrë një sërë patentash shpikjesh.

Në vitin 2018, Huidi arriti një moment historik të madh me lançimin e robotit të parë inteligjent për pastrimin e dritareve dhe me përparimet e kërkimit dhe zhvillimit, Huidi arriti një zhvillim të rëndësishëm në pranimin në treg dhe vëllimin e shitjeve të robotëve për pastrimin e dritareve.

 

PRODUKTET