HCR-17 PANAVOX ROBOT PASTRUES DRITAREVE

Përshkrim i shkurtër:

Krahasuar me robotin tradicional të pastrimit të dritareve me 1 grykë, ky robot pastrues i dritareve me trup super të hollë ka 2 grykë që mund të pastrojnë dritaret në mënyrë më efikase dhe të plotë.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Parametrat e produktit

PASTRUES ROBOT DRITAR
Tensioni i hyrjes AC100-240V,50Hz-60Hz
Fuqi e vlerësuar 80 W
Kapaciteti i baterisë 500 mAh
Madhësia 295*145*62 mm
Kapëse thithëse 2800 Pa
Pesha neto 980 g
Bateri rezervë UPS 20 min
Mënyra e kontrollit Infra të kuqe
Zhurma 65dB
Zbulimi i kornizës Automatik
Kontroll kundër rënies Ups (sistemi i furnizimit me energji të pandërprerë) /litar sigurie
Modaliteti i pastrimit 3 mënyra
Mënyra e spërkatjes me ujë Manual/ Auto

ME SPRER UJI DYDREJTORUES

PASTRUES ROBOT DRITAR-2

9 Performanca kryesore

PASTRIMI I DRITARËVE ROBOT-3
PASTRUES ROBOT DRITAR-4

Një klikim për të filluar pastrimin automatik

PASTRUES ROBOT DRITAR-A

Spërkatja e ujit në dy drejtime është më efikase për pastrim

Nuk ka nevojë të spërkatni ujë me dorë, mund të kurseni kohë dhe përpjekje

Përgjigje: Kur pastruesi i dritares së robotit pastrohet në të djathtë, gryka e djathtë do të spërkasë ujë automatikisht.

B: Kur roboti i pastrimit të dritareve pastron majtas, hunda e majtë do të spërkasë ujë automatikisht

ROBOTI PASTRUES DRITARash-B
Rezervuari i madh i ujit 50 ml

Rezervuari i madh i ujit 50 ml

Nuk ka nevojë të mbushni ujë shpesh.

Trup ultra i hollë

Trupi i hollë 6.2 cm është i përshtatshëm edhe për dritare kundër vjedhjes.

Trup ultra i hollë
PASTRUES ROBOT DRITAR-5

Thithje e fortë 2800 Pa

Absorbues i fortë, i shkëlqyeshëm për dritare të larta.

Sistemi inteligjent i zbulimit, Kundër përplasjes, Planifikimi i zgjuar i rrugëve

Roboti për pastrimin e dritareve me sensor të lartë precizion mund të zbulojë me inteligjencë kornizën.Ai do të rregullojë shtegun kur prek kornizën.

PASTRUES ROBOT DRITAR-6
Tre mënyra pastrimi

Tre mënyra pastrimi

Xhami me furçë rrotulluese

Në mënyrë alternative, çiklizëm, pastrim transparent.

Të kesh dy rrota, një rrotulluese dhe një fshirje, imiton fshirjen manuale të duarve.

Xhami me furçë rrotulluese

Nuk ka nevojë të shqetësoheni për një ndërprerje të papritur të energjisë

Bateria rezervë e UPS-it mund të bëjë që roboti për pastrimin e dritareve të ngjitet në dritare për 20 minuta në rast të ndërprerjes së energjisë.

Brenda robotit ka një bateri litium.Në rast të ndërprerjes së energjisë, roboti mund të absorbohet në mënyrë të qëndrueshme në dritare dhe vazhdon të alarmojë.Me litar sigurie të nivelit të ngjitjes, është i sigurt për pastrimin e dritareve të larta.

PASTRUES ROBOT DRITAR (2)

Zhurmë e ulët

Është rreth 60dB kur pastroni dritaret që nuk do të ndikojnë në jetë.

PASTRUES ROBOT DRITARË (1)

Një përvojë e mirë vjen nga detajet

Spërkatje uji me dy drejtime me 2 grykë
Krahasuar me spërkatjen tradicionale me një drejtim, spërkatja me ujë në dy drejtime është më efikase dhe më e pastër

Një përvojë e mirë vjen nga detajet (4)
Një përvojë e mirë vjen nga detajet (2)

Provë e ndërprerjes së rrymës së llojit të arrës

Përshtatni lidhësin e fuqisë të tipit të shtrëngimit të arrave të krijuar posaçërisht për të parandaluar ndërprerjen e energjisë të shkaktuar nga rënia e prizës, Mbështetja e zgjatimit me shumë terminale.

Litar sigurie + karabinë

Me një litar sigurie të shkallës alpinistike 4 metra dhe forcë në tërheqje 80 kg për të siguruar sigurinë e pastrimit të dritareve të larta.

Një përvojë e mirë vjen nga detajet (3)
Një përvojë e mirë vjen nga detajet (1)

Motor i fuqishëm pa furça

Zvogëloni në mënyrë efektive zhurmën dhe zgjasni jetën e shërbimit.

Detajet e robotit për pastrimin e dritareve

PASTRUES ROBOT DRITARË (4)

Pjesët e produktit

PASTRUES ROBOT DRITARË (3)

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

    KATEGORITË E PRODUKTEVE

    Prodhues profesional i robotëve të pastrimit