Pastrues i zgjuar robotik i dritareve HCR-12 Panavox i gjeneratës së re me spërkatës automatik me ultratinguj

Përshkrim i shkurtër:

Pastrimi i dritareve është një nga detyrat më të vështira në pastrimin e shtëpisë, sepse rreziku i sigurisë është gjithmonë një problem i pashmangshëm.Pastruesi robotik i dritareve PANAVOX thjeshton kujdesin e dritareve dhe ju lejon të lani në mënyrë të sigurt dritaret nga jashtë, edhe kur qasja është e vështirë dhe e rrezikshme.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Spërkatje me ujë të atomizuar, Pastrim i fuqishëm

HCR-12 (2)
HCR-12 (3)
Tensioni i hyrjes AC100-240V 50Hz-60Hz
Fuqi e vlerësuar 80 W
Kapaciteti i baterisë 500 mAh
Dimensioni 295*145*75 mm
Kapaciteti i rezervuarit të ujit 30 ml
Forca e thithjes 2800 Pa
Pesha neto 1.05 kg
Mënyra e kontrollit Telekomandë infra të kuqe
Zhurma 65dB
Zbulimi pa kufij automatike
Kontroll kundër rënies Rrit sistemin e furnizimit me energji të pandërprerë / litarin e sigurisë
Metoda e spërkatjes me ujë Manual / automatik
Modaliteti i pastrimit 3 lloje

Përshtatës

Input AC100 〜240V 50Hz 〜60Hz
Prodhimi 24V 3,75A

Përmirësimet teknike

HCR-12 (1)

Keni ende frikë nga pastrimi i dritareve të larta?

HCR-12 (4)

Spërkatje me ujë për të kursyer kohë dhe përpjekje

Spërkatja e zgjuar e ujit mund të thajë dhe lag në mënyrë efikase sipërfaqen si fshirje për të hequr njollat.Ofron siguri me përdorim të dyfishtë, i lehtë dhe i shpejtë.Fshirja e dritareve me llak uji mund t'i ndryshojë sipërfaqet e pista në më të shndritshme dhe më të pastra.Rezervuari i zbrazët i ujit mund të përdoret gjithashtu për fshirje normale të thatë.

HCR-12 (5)

Pastrues i zgjuar robotik i dritareve HCR-12 Panavox i gjeneratës së re me spërkatës automatik me ultratinguj

HCR-12 (7)

Planifikimi i zgjuar i rrugëve

Robot për pastrimin e dritareve Panavox me planifikim inteligjent të rrugëve që përdor një grup sensorësh dhe qarkore për të gjurmuar se ku ka qenë dhe ku duhet të shkojë më pas.

Krijimi i proceseve të pastrimit me shumë hapa për të lënë një fund të shkëlqyeshëm.

3 mënyra drejtimi

Për të plotësuar nevoja të ndryshme pastrimi

Një çelës për të filluar pastrimin e përditshëm,

Sinjali i telekomandës mund të kalojë nëpër mur, 3 mënyra për të kaluar sipas dëshirës.

HCR-12 (8)
HCR-12 (9)

Manuali i telekomandës

Pjesa e përparme dhe e pasme e pastruesit robotik të dritareve mund të marrë sinjale të telekomandës.Nëse dëshironi të zëvendësoni baterinë, shtyni kapakun e baterisë në pjesën e pasme të telekomandës.

Zbulimi i saktë i pozicionit shumëpalësh

Kur roboti larës i dritareve arrin skajet e xhamit, ai mund të ndalojë dhe të kthehet për të vazhduar punën.

HCR-12 (10)

Fshijeni me rrotullim të dyfishtë të diskut për t'u pastruar në mënyrë transparente

Cikli alternativ mund të fshijë dritaren.

HCR-12 (11)
HCR-12 (12)
HCR-12 (13)

Sistemi rezervë i ndërprerjes së rrymës UPS

Robot për pastrimin e xhamit me sistem energjie të pandërprerë (UPS) që zgjat deri në 20 minuta në rast të ndërprerjes së energjisë dhe alarmit të vazhdueshëm.

Gjithashtu me litarin e sigurisë së nivelit të ngjitjes për të rritur sigurinë e pastrimit të dritareve të larta.

HCR-12 (14)
HCR-12 (15)

Fuqia thithëse 2800 Pa

Pasi pastruesi i dritares vendoset në xhami, ai mund të njohë xhamin dhe të sjellë presion të fortë në rënie, të gjitha llojet e njollave mund të fshihen.

Pëlhurë pastrimi me mikrofibër

Pastruesi i dritareve me leckë mikrofibër mund të pastrojë të gjitha llojet e papastërtive, pluhurit, grimcave, njollave të vajit, jashtëqitjeve të shpendëve, etj.

E zëvendësueshme, e ripërdorshme, eko-miqësore dhe me kosto efektive.

HCR-12 (16)

Detajet e robotit

HCR-12 (17)

Aksesorë roboti larëse

HCR-12 (18)

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

    KATEGORITË E PRODUKTEVE

    Prodhues profesional i robotëve të pastrimit